Prawnik z doświadczeniem

Adwokat Rybnik

Zajmuję się sprawami z różnych dziedzin prawa, szczególnym zainteresowaniem obejmując prawo rodzinne oraz opiekuńcze. Od wielu lat udzielam porad prawnych w Rybniku osobom, które poszukują fachowego wsparcia profesjonalisty. Jestem otwarta i zaangażowana w sprawy moich Klientów. Nie boję się wyzwań oraz trudnych przypadków.

Jako studentka byłam członkiem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Studenckiej Poradni Społeczno - Prawnej „Bona Fides” zajmującej się prawem rodzinnym i opiekuńczym oraz pomocą ofiarom przemocy domowej. W jej ramach udzielałam nieodpłatnych porad prawnych oraz uczestniczyłam w licznych szkoleniach. Ukończyłam kurs prawniczego języka angielskiego. Odbyłam praktyki w kancelariach radcowskiej i adwokackich.

Moje bardzo dobre wyniki w nauce oraz działalność społeczna zaowocowały uzyskaniem stypendium Rektora dla najlepszych studentów.

Aktualnie prowadzę sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego.

Skontaktuj się ze mną
Adwokat Rybnik

Prawnik Rybnik – zakres usług

Zakres usług, które oferuje moja kancelaria w Rybniku jest bardzo szeroki. Obsługuję zarówno klientów indywidualnych, jak również podmioty gospodarcze. Specjalizuję się w sprawach na gruncie prawa rodzinnego oraz opiekuńczego, a większość moich klientów stanowią klienci indywidualni.

Porady prawne

Oprócz udzielania fachowych porad prawnych, pomagam w analizie oraz sporządzaniu różnego rodzaju dokumentów na potrzeby klientów, sądów oraz innych organów. Redaguję umowy, opinie, ugody, pozwy, wezwania oraz inne teksty niezbędne z punktu widzenia prawa.

Jako doświadczony prawnik z Rybnika reprezentuję Klientów przed sądami oraz innymi organami, w tym w postępowaniu przedsądowym, egzekucyjnym oraz w mediacjach.

Adwokat rozwodowy w Rybniku

Czas rozwodu to zawsze okres pełen emocji i stresu. Chociaż każdego roku kilkadziesiąt tysięcy małżeństw decyduje się na zakończenie związku, to tak naprawdę strony nie są przygotowane do uczestnictwa w rozprawie.

Spotkanie w sądzie może budzić lęk, dlatego dla własnego komfortu psychicznego warto w tym czasie skorzystać z fachowej pomocy prawnej.

Należy pamiętać o tym, że oprócz oficjalnego zakończenia związku, konsekwencją rozwodu jest również uregulowanie kwestii dotyczących alimentów, władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi i sposobu korzystania ze wspólnie zajmowanego mieszkania.

Jeżeli poszukują Państwo adwokata rozwodowego z Rybnika, który specjalizuje się w swoim fachu i pomoże Państwu przejść przez trudny czas rozwodu, zapraszam do kontaktu. Razem ustalimy strategię działania.

Uwzględnię Państwa priorytety i zrobię wszystko, by sprawa obróciła się po Państwa myśli.

Zakres usług